30
- grudzień
2019
Opublikował: M. Konieczny - Latarnik
Styczniowe szkolenia – kiedy startują i jaki się o nich dowiesz

Nowy rok rozpoczynamy od nauki nowych technik przydatnych w codziennym życiu. Już we wtorek 28 stycznia spotykamy się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy przy ulicy Kolejowej 3  – Grupa “Zielona” i Grupa “Żółta”. Zabieramy ze sobą dobre humory i “coś” do pisania. Komputery będą przygotowane. Zaplanowaliśmy dwa szkolenia:

O godz. 10.00: “Senior + komputer = fajnie – Podstawy podstaw, czyli zanim zaczniemy surfować”. Zajęcia dla absolutnie początkujących (2 godz. zegarowe). Grupa “Zielona”

O godz. 12.40: “Senior jak junior” – dla tych, którzy podstawy mają już za sobą” (2 godz. zegarowe). Grupa “Żółta”

W związku bardzo liczną grupą osób jakie zapisały się na zajęcia informuję, że osoby które wezmą udział w szkoleniach 28 stycznia, zostaną/zostały o tym poinformowane telefonicznie. Nie przychodzimy bez uprzedniego powiadomienia!

Chcę bardzo, aby nasze zajęcia były efektywne, stąd każda grupa będzie liczyć tylko 12 osób. Kolejne grupy wystartują nieco później (też za powiadomieniem telefonicznym). Pełny harmonogram będzie dostępny wkrótce na naszej stronie.

Po szkoleniach w dniu 28 stycznia, ok. godz. 12.50 będzie możliwość zapisania się nowych osób na szkolenia. Dokumenty można wypełnić wcześniej w domu – do pobrania w dziale “Kontakt/zapisy” (Przejdź teraz)

 

Wasz Latarnik 😉